תואר שני

 

אם הגעתם לאתר הזה, הרי שלימודי התואר הראשון בפסיכולוגיה שכנעו אותכם שאתם רוצים להמשיך להעמיק את הידע שלכם בתחום המרתק הזה.

אנחנו מזמינים אותכם להצטרף ללימודי תואר שני בבית הספר למדעי הפסיכולוגיה באוניברסיטת תל-אביב.

בסגל בית הספר חוקרים מובילים בתחומם העוסקים בשאלות מרכזיות של הפסיכולוגיה העכשוית. למה אנשים זוכרים דברים שכלל לא קרו? למה כל הסינים נראים לנו אותו דבר? מה אנחנו יכולים לעשות ללא מודעות? איך מתמודדים עם רגשות  שליליים?  האם אפשר למחוק זכרונות? איך מונעים הסלמה של קונפליקט בין קבוצות? מה עושה אנשים חסינים לפוסט טראומה? מהי החוויה הפנימית של אדם אובססיבי ? האם יש מוח גברי ונשי? האם אפשר למנוע מחלות נפש?, ועוד.

לרשות חוקרי בית הספר מעבדות מחקר מתקדמות לחקר ההתנהגות והמוח המאפשרות שימוש במגוון שיטות הנמצאות בחזית המחקר המדעי.

 הצירוף בין חוקרים מהשורה הראשונה וזמינות של שיטות מחקר מתקדמות יאפשר לכם לקחת חלק במחקר חדשני ופורץ דרך בתחום שהכי קרוב אליהם. אכן, סטודנטים שלנו לתאר שני מוצאים את חוית ה"להיות ממש חוקר" מרתקת ומרגשת במיוחד. חלק מהחויה הזאת היא האינטרקציה אחד-לאחד עם אנשי הסגל שינחו אותכם ועם סטודנטים אחרים בקבוצת המחקר.

לימודי תואר שני בבית הספר מדגישים קשר אישי בין הסגל לתלמידים, במסגרת מחקר והוראה כאחד. כאן מכירים כל סטודנט וסטודנט, וגם זו חויה שהסטודנטים שלנו לתואר שני מציינים כחויה חדשה ונעימה במיוחד.

בבית הספר למדעי הפסיכולוגיה שש מגמות לימוד:

  • קלינית- מחקרית
  • פסיכולוגיה חברתית
  • פסיכוביולוגיה
  • פסיכולוגיה קוגניטיבית
  • קוגניציה ומוח
  • תכנית בינתחומית לפסיכולוגיה
  • חדש - תכנית משותפת עם הפקולטה למדעי החיים - נוירוביולוגיה ומדעי המוח ההתנהגותיים

ללימודי המוסמך בפסיכולוגיה שתי מטרות:

  • להקנות ידע תאורטי נרחב באחד מתחומי הפסיכולוגיה המרכזיים המיוצגים במגמות השונות, בצירוף כלים ומיומנויות המאפשרים מחקר עצמאי
  • במגמה קלינית-מחקרית, לתת בנוסף, הכשרה לקראת התמחות ביישום הפסיכולוגיה בתחום הקליני.

כל מגמות הלימוד שותפות במטרתן להכשיר תלמידים למצוינות אקדמית,  כדי שיוכלו ליצור, להעריך וליישם ידע מדעי בפסיכולוגיה במסגרות אקדמיות וישומיות.

כאוניברסיטת מחקר, אנו מאמינים שהשתתפות פעילה בעשייה המחקרית על כל היבטיה, מעניקה כלים חשובים כגון רוחב ראיה וחשיבה ביקורתית, אשר יתרמו ליכולתם של הפסיכולוגים שאנחנו מכשירים לתפקד באופן יעיל ולתרום תרומה מירבית במגוון מסגרות, כאנשי אקדמיה, וכקלינאים. 

מקוים להכירכם בקרוב.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive