מערכת שיבוץ ממוחשבת

מערכת שיבוץ ממוחשבת

לכבוד ציבור הנרשמים והנרשמות ללימודי מוסמך בפסיכולוגיה (שנת הלימודים תשע"ט), מערכת השיבוץ הממוחשבת מקצרת ומיעלת את הליך קבלת המועמדים לתוכניות המוסמך. המוסדות המשתתפים במערכת הם אוניברסיטת אריאל, אוניברסיטת בן-גוריון, אוניברסיטת בר-אילן, אוניברסיטת חיפה, אוניברסיטת תל-אביב, האוניברסיטה העברית, האוניברסיטה הפתוחה, האקדמית עמק יזרעאל, הטכניון, המכללה האקדמית תל-אביב-יפו, המרכז האקדמי רופין, המרכז הבין תחומי בהרצליה, ומכללת תל-חי.

 

כל המועמדים שנרשמו ללימודי מוסמך באחד מהמוסדות המשתתפים חייבים להירשם במערכת הממוחשבת עד לתאריך 30 במאי 2023 על מנת שמועמדותם תישקל.

אתם תתבקשו לדרג את העדפותיכם בשני מועדים:

הכנסת העדפות ראשונית (דירוג ברירת מחדל) בתאריכים 27 למרץ עד 23 לאפרי ל 2023 .

הכנסת העדפות סופית בתאריכים 6 ליוני עד 20 ליוני 2023 .

 
הרישום לאתר מתבצע רק פעם אחת, זאת אומרת אם אתם מועמדים לכמה מוסדות, אתם
מתבקשים להירשם אך ורק פעם אחת.
 
על מנת להירשם, יש להיכנס ללינק הבא:
 
 
בשלב ראשון, יש ליצור חשבון משתמש. זכרו היטב את הסיסמא שבחרתם מכיוון שתצטרכו להשתמש בה שוב בעת דירוג העדפותיכם. למרות שהמועד האחרון לרישום הוא 30 במאי 2021 ,
מומלץ להירשם בהקדם.

הסבר על המערכת

המערכת היא פרי שיתוף פעולה בין מספר מוסדות אקדמיים מובילים בישראל. בעת הרישום, המועמדים ירשמו כרגיל למוסדות הלימוד אליהם הם מעוניינים להתקבל, וכן ירשמו במערכת השיבוץ הממוחשבת. בשלב השני, תכניות הלימוד במוסדות השונים תערוכנה את הליכי המיון וראיונות קבלה למועמדים כמקובל כיום. בשלב השלישי, המועמדים והמוסדות ידרגו את העדפותיהם. כל מועמד ידרג את העדפותיו מתוך התכניות אליהן הוא נרשם ושבהן זומן להערכה, וכל מוסד ותכנית לימודים ידרג את המועמדים שהם מעוניינים לקבל. בשלב האחרון, המערכת הממוחשבת מציעה שיבוץ אופטימלי הלוקח בחשבון את העדפות המועמדים והמחלקות ושולחת אותו למוסדות הלימוד. מוסדות הלימוד ייצרו קשר עם המועמדים ויודיעו להם על קבלה. המערכת נועדה להבטיח שכל מועמד/ת מתקבל/ת לתוכנית הטובה ביותר עבורו/ה (על פי הדירוג האישי שהוכנס למערכת) שמעוניינת לקבל אותו/אותה.

האתר מכיל פרטים נוספים על אופן פעולת המערכת וכיצד יש להשתמש בה. אנו ממליצים לכל המועמדים להיכנס בהקדם לאתר וללמוד על אופן השימוש במערכת.

חשוב: השימוש במערכת לא מחליף את הרישום למוסדות דרך אתרי הרישום הרגילים. השימוש במערכת אינו כרוך בתשלום. פרטיכם האישיים וכן ההעדפות שתמלאו יישארו חסויים ולא יועברו לאף גורם, ובפרט לא למוסדות הלימוד.

 

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
לראש הדף