תואר ראשון

ליצירת קשר עם מזכירות התואר הראשון

שרון און

טלפון :  03-6408839

bapsy@tauex.tau.ac.il

 

בית הספר למדעי הפסיכולוגיה אוניברסיטת תל אביב - תואר ראשון​​

בואו נדבר על זה

אנשים מעניינים אתכם. אתם אוהבים לדבר איתם, להקשיב להם. אתם מנסים להבין למה הם מתנהגים בדרך מסוימת, ותוהים האם ואיך אפשר לגרום להם להתנהג בדרך שונה. אתם רוצים להבין את עצמכם טוב יותר. אתם רגישים למצוקה נפשית של אנשים ורוצים להבין איך אפשר להקל עליה. אתם מעלים השערות, ואפילו בודקים אותן לפעמים. בקיצור, אתם רוצים ללמוד פסיכולוגיה.

פסיכולוגיה היא לא רק עניין של דיבורים - פסיכולוגיה היא מדע. מדע צעיר, דינאמי, מלא תגליות מרתקות. למשל, ידעתם שדיבורים משנים את המוח כמו תרופות פסיכיאטריות ואף יותר? פסיכולוגיה היא גם ביתן האינטלקטואלי של תאוריות גדולות ששינו תפישות עולם ועיצבו כל אחד מאתנו,והיא מסע מרתק שלא נגמר אל הלא נודע, שכן ההתנהגות בכלל, והאנושית בפרט, היא הדבר המורכב והמעניין ביותר ביקום.

כשמדובר בלימודי פסיכולוגיה, אין מקום טוב יותר לעשות זאת מבית הספר למדעי הפסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב. כאן, תמצאו אנשים מוכשרים כמוכם אשר הפכו את התשוקה שלהם להבין את ההתנהגות האנושית לקריירה, ורוצים לחלוק אתכם את ההתלהבות וההתרגשות שבחקר השאלות של פסיכולוגיה.

בואו נדבר קצת על בית הספר

בית הספר למדעי הפסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב מדורג ראשון בארץ בדירוגים עולמיים. סגל בית הספר מורכב מחוקרים מובילים בתחומם בעלי שם בינלאומי, לצד חוקרים צעירים שהעשירו את ארסנל המחקר של בית הספר ברעיונות ושיטות חדשניים.

אנחנו מזמינים את הסטודנטים להיות חלק מהדרך המרתקת שלנו כפסיכולוגים וחוקרים - להיות איתנו בשיעורים, בסמינרים ובמעבדות- כדי ולהכיר עולם מרתק שאפשר להתחיל להבין לעומק כבר בתחילת הדרך, במסגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה.

תכנית הלימודים שלנו תעניק לכם היכרות עם תחומי היסוד מהם מורכבת הפסיכולוגיה, הנותנים פרספקטיבה רחבה על ההתנהגות האנושית ומנגנוניה. בנוסף לכך, תקבלו כלים לחשיבה מדעית ביקורתית שיכשירו אתכם לחשוב כמו חוקרים. בסמינרים ובסדנאות המחקר תשתתפו במחקר עצמאי בקבוצות קטנות ותוך הנחייה אישית על ידי חוקרי בית הספר. כמו כן, בית הספר מציע התנסות קלינית עם הדרכה צמודה במגוון של מסגרות טיפוליות בתוך ומחוץ לאוניברסיטה והשתתפות בקבוצות המציעות למידה חווייתית. אנחנו גם מציעים לכם מגוון שילובים בין פסיכולוגיה ותחומים אחרים, ביניהם ביולוגיה, מדעי המחשב, כלכלה,  מנהל עסקים, משפטים, פילוסופיה. אנחנו מזמינים אתכם לגלות את השילובים האלה, ו"לפתוח" את עולם הפסיכולוגיה לעולמות משיקים.

 אנחנו מקוים לראותכם בתארים המתקדמים שלנו. אבל גם אם לא תמשיכו איתנו,  תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת תל-אביב הוא תואר יוקרתי שיקנה לכם כלים ואופני חשיבה שיהפכו אתכם לאטרקטיביים במגוון תחומי עיסוק. למשל, תוכלו להשתמש בתואר שרכשתם בחברות השמה, בחברות הייטק,  ואף בחברות פרסום. כמו כן, תוכלו לשמש יועצים ארגוניים, מדריכים ומטפלים במוסדות שיקומיים.

לא פחות חשוב, בעזרת הידע שתרכשו תוכלו גם לעזור לעצמכם להבין כיצד לטפח את כישורי המנהיגות שלכם, איך לנהל משא ומתן מוצלח, כיצד להבין טוב יותר את הזולת ואיך לקבל החלטות באופן מושכל, תוך ניפוי הפרעות חיצוניות.

אנחנו מחכים לכם, תלמידות ותלמידים עם סקרנות, כישרון וניצוץ בעיניים, בבית הספר המוביל למדעי הפסיכולוגיה,  באוניברסיטה הגדולה בארץ, בעיר ללא הפסקה...

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
לראש הדף