תכניות מיוחדות

בית הספר למדעי הפסיכולוגיה אוניברסיטת תל אביב - תכניות מיוחדות

 

תוכנית לתואר דו חוגי בפסיכולוגיה ופילוסופיה בדגש על תודעה וקוגניציה:

בית הספר למדעי הפסיכולוגיה אוניברסיטת תל אביב - תוכנית חדשה לפסיכולוגיה ולימודי חקר התודעה והקוגניציה

ממסלול לימודים זה יעניק את הכלים הנחוצים כל כך לעיסוק בחקר התודעה והקוגניציה. זהו מסלול לימודים ייחודי ששני ענפי המחקר ששותפים בו, פילוסופיה ופסיכולוגיה, בוחנים כל אחת את שאלת התודעה מתוך זווית ייחודית ובכך הן משלימות זו את זו. בוגרי המסלול יקבלו תואר דו-חוגי בפילוסופיה ופסיכולוגיה.

 

לפרטים נוספים

 

תוכנית לתואר ראשון בפסיכולוגיה וביולוגיה עם הדגש במדעי המח (בבית ספר סגול למדעי המוח):

בית הספר למדעי הפסיכולוגיה אוניברסיטת תל אביב - מסלול מיוחד לתואר ראשון בביולוגיה ופסיכולוגיה עם הדגש במדעי המח תכנית זו מיועדת לקבוצה נבחרת של תלמידים בעלי נתונים גבוהים במיוחד ועניין במדעי המוח. מטרתה להעניק לתלמידים הכשרה אקדמית בסיסית בפסיכולוגיה, ביולוגיה וגם במדעי העצב. ניתן להירשם לתכנית זו גם לאחר סיום לימודי שנה ראשונה בפסיכולוגיה  וביולוגיה (דו-חוגי) בהיקף מלא ובהצטיינות (ממוצע 90 בשני החוגים). בוגרי תכנית זו יוכלו להמשיך בלימודי תואר שני במסגרת בית הספר למדעי הפסיכולוגיה, הפקולטה למדעי החיים והפקולטה לרפואה.

לפרטים נוספים

 

תוכנית לתואר ראשון בפסיכולוגיה ומדעי המחשב עם הדגש במדעי המח (בבית ספר סגול למדעי המוח):

תכנית נועדה לקבוצה נבחרת של תלמידים המתעניינים במדעי המוח מההיבט החישובי והתנהגותי-הקוגניטיבי. מדובר באוכלוסייה שונה מהתלמידים שלומדים בתכנית הדו-חוגית בפסיכולוגיה ביולוגיה שאיננה מתעניינת בהיבט החישובי של מדעי המוח והקוגניתיה. בנוסף מדובר באוכלוסייה שונה מתלמידי תואר ראשון במדעי המחשב ופסיכולוגיה רגיל אשר איננה מתעניינת בהכרח בתחום מדעי המוח.

לפרטים נוספים

 

 

תוכנית לתואר דו חוגי בפסיכולוגיה ובלשנות בדגש על פסיכובלשנות:

תכנית הלימודים הינה תכנית דו חוגית המבוססת על תכניות הלימודים הדו-חוגיות בפסיכולוגיה ובבלשנות . התכנית נמשכת 3 שנים בהיקף של 120 ש"ס. היא כוללת קורסים בסיסיים ומתקדמים בשני החוגים, וכמו כן קורסים ייעודיים למסלול הפסיכובלשנות (כגון קורס במבנה המוח וסמינר פסיכובלשנות) והתנסות מחקרית במסגרת פרוייקט מחקר. 

 

לפרטים נוספים

 

 


 

 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive