עבודת גמר

הנחיית עבודת גמר לתואר שני תיעשה ע"י מורה, בדרגת "מרצה" לפחות, שהוא בעל מינוי במסלול הרגיל באוניברסיטת תל-אביב. האוניברסיטה אינה מתירה הכנת עבודות גמר חסויות. עבודת הגמר תודפס ותוגש בשפה העברית או, באישור המנחה, בשפה האנגלית. במקרים מיוחדים תאושר עבודה בשפה אחרת, במקרים אלה ייכתב תקציר ותוכן עניינים בעברית ובאנגלית. יש להצטייד בהמלצת המנחה ולהפנות בקשה למזכירות החוג/בית הספר.


תפוצת העבודה
למדריך האישי של התלמיד עותק דיגיטלי או מודפס על פי בקשתו (אם עבודת הגמר נעשתה בהדרכת שני מורים, יגיש התלמיד עותק נוסף. תלמידי סוציולוגיה יגישו עותק נוסף לשופט העבודה).
תקליטור לספריית הפקולטה: על כל תלמיד לחתום על טופס הפקדת עבודת תואר שני בספרייה המאשר שמירת העבודה במאגר הדיגיטלי. אשת הקשר בספרייה לקבלת התקליטורים של עבודות הגמר הוא אורן בן-צבי טל. 03-6407064  דוא"ל: orenb@tauex.tau.ac.il.


סדר פנימי
בעמ' ב' יודפס שער פנימי כדוגמת השער החיצוני. תוכן העניינים יופיע בתחילת העבודה. רשימת המקורות והביבליוגרפיה יופיעו בסוף העבודה. השער האחורי של העבודה יהיה בשפה האנגלית. בדף הפנימי של שער זה יופיע סיכום מקוצר של עיקרי העבודה בשפה האנגלית.
שער העבודה: דוגמאות שער לעבודת הגמר בעברית ובאנגלית.


פרסום
לא יפרסם תלמיד את עבודת הגמר או חלק ממנה אלא בהסכמת המדריך, אשר תינתן בכתב. על התלמיד לציין שהפרסום הוא עבודת גמר או חלק מעבודת גמר שנעשתה באוניברסיטת תל-אביב בהנחיית מדריך העבודה.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
לראש הדף