מכונים ומחקר

מכונים ומחקר בבית הספר למדע המדינה ממשל ויחסים בינלאומיים Photo by Ondrej Bocek on Unsplash

ביה"ס למדע המדינה, ממשל ויחסים בינלאומיים שואף למצוינות מחקרית.

חברי הסגל בביה"ס מובילים את חזית המחקר בתחומים השונים של מדע המדינה, בארץ ובעולם, זוכים בקרנות מחקר מהחשובות בעולם ומפרסמים את מחקריהם בכתבי העת המובילים בתחומם ובהוצאות הספרים האקדמיות היוקרתיות בעולם.

מדי שנה מארח ביה"ס חוקרים מהאוניברסיטאות החשובות בעולם, המציגים את מחקריהם במסגרת הסמינר המחלקתי ובכנסים שמארגנים חברי הסגל. 

מכונים ומרכזי המחקר, המשויכים לבית-הספר, מקדמים את המחקר ואת ההוראה במגוון תחומים, מאפשרים מימון למחקרים של חברי סגל ודוקטורנטים, ומציעים לסטודנטים בביה"ס את האפשרות להעמיק בנושאים המסקרנים אותם ולקחת חלק בקהילה האקדמית המחקרית של ביה"ס. 

כתב העת האקדמי המרחב הציבורי, שעורכיו הם ברובם סטודנטים וסטודנטיות, מספק הצצה אל מאחורי הקלעים של תהליך הפרסום באקדמיה. אלו שיבחרו להיות חלק מנבחרת העורכים שלו, יוכלו להיות חלק מועדות האישורים של מאמרים אקדמיים, ולפתח יכולות עריכה, קריאה ושיפוט.

במסגרת הסמינר המחלקתי השבועי של ביה"ס מתכנסים במהלך כל סמסטר חברי הסגל ותלמידי המחקר להרצאות של מיטב החוקרים בישראל ובעולם, המציגים את מחקריהם העכשוויים, וכן לדיונים בנושאים אקטואליים העומדים על סדר היום הציבורי. 

 

למידע בנושא מחקרים פורצי דרך של חברי סגל בביה"ס - לחצו כאן.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
לראש הדף