תואר שני בגישור וניהול סכסוכים

תואר שני בגישור וניהול סכסוכים

המסלול ללימודי תואר שני בניהול סכסוכים וגישור נפתח בשנת 2004. התכנית נפתחה ופועלת בסיועו של אוונס

ייחודה של התוכנית לתואר השני נעוץ, בראש וראשונה, באופי הבין-תחומי שלה, היינו, בחשיפת התלמידים לגישות דיסציפלינאריות שונות בתחום, כגון גישות משפטיות, פסיכולוגיות, תרבותיות, כלכליות,ופוליטיות. בנוסף, יוכלו התלמידים להעמיק את הידע שלהם בתחומים ספציפיים, כגון גישור גירושין,סכסוכים במשפחה, סכסוכים קהילתיים וסביבתיים, סכסוכים בינלאומיים מאספקטים שונים ומגוונים, סכסוכים פנים ארגוניים, חוץ ארגוניים, כוח אדם ועוד...
בנוסף ישנו דגש על לימודי ניהול משא ומתן, תקשורת בין אישית ועוד אספקטים שיכולים להוות כלים חשובים ליישוב סכסוכים וגישור ולשימוש ברמה היומית בסיטואציות שונות.
כמו כן, התלמידים יעברו סדנא בגישור במהלך בסמסטר ב' שנה א'. סדנת הגישור וחלק מן הקורסים משלבים סימולציות ומשחקי תפקידים.

התכנית מקיימת שני מסלולי לימוד:

  • ללא עבודת גמר (תיזה)
  • עם עבודת גמר (תיזה)


לפרטים והרשמה

 

בוגרים מספרים
• "החוויה הלימודית כאן היתה יוצאת מן הכלל באינטראקציה הבין-אישית עם הסטודנטים שלמדו איתי, והיחסים עם המרצים. תחושה של משפחה. גישור זו שפה לחיים" (אילני אבבה-קמפינו, בוגרת התכנית, המשרד לקידום קהילתי)
 
• "האינטראקציה עם המרצים היתה מדהימה. אני מאוד שמחה שבחרתי במסלול הזה ואני ממליצה לכל אחד" (אסתי מטסס, בוגרת התכנית, מגשרת משפחתית, להט"ב ובין דורי)
 
• "התכנית היא מאתגרת, היא אינטנסיבית, היא מאוד מעניינת. אין ספק שהתואר הזה נתן קרקע פוריה להמשך הדרך" (טלי אמון, בוגרת התכנית, מגשרת זוגית ומשפחתית)
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
לראש הדף