קורס שנתי "מדיניות רגולטורית במגזר הציבורי"

היבטים שונים של סוגיות חברתיות, כלכליות, צרכניות וסביבתיות כבר במהלך הלימודים

13 דצמבר 2022

 הסתיים הפיילוט של הקורס השנתי "מדיניות רגולטורית במגזר הציבורי" עם ד"ר רונית ג'וסטו-חנני – קורס המשלב למידה עם התנסות בשיתוף המרכז לקריירה, והמהווה הזדמנות אמיתית לראות ולחוות בגוף ראשון מה באמת מתרחש מאחורי הקלעים של העשייה במגזר הציבורי. 

למה כדאי להירשם לקורס?

 

משרדי הממשלה (הרגולטורים), עוסקים בתכנון וגיבוש אסטרטגיות בסוגיות מגוונות. לכן קיימת כיום, יותר מתמיד, דרישה לכוח אדם ולמומחים ומומחיות בעלי רקע מגוון. בנוסף, קיימת דרישה למידע, לנתונים ולמחקר יישומי. מדיניות רגולטורית היא כלי מרכזי במגזר הציבורי לקביעת יעדים ומטרות, לגיבוש פתרונות לסוגיות על סדר היום, ליישום ולאכיפה.

במהלך ההתנסות הפרקטית תהיה לכם/ן הזדמנות להשתלב בארגונים שונים ומגוונים ולסייע למקבלי ולמקבלות החלטות ומעצבי ומעצבות מדיניות בחקר היבטים שונים של סוגיות חברתיות, כלכליות, צרכניות וסביבתיות. בנוסף, תלמדו על פיתוח פתרונות וחלופות לפתרונות באמצעות מחקר והתמחות, בסוגיות בהן קיים מחסור בכישורים ובבניית יכולת מדעית בקרב אדמיניסטרטורים.

 

עדות תלמידה בקורס:

 

ברצוני לציין שהקורס מדיניות רגולטורית (קורס שנתי) היה מהנה ומרתק. חווית הלימוד הן בכיתה והן בשטח הביאו לידי ביטוי כלים רבים שאותם רכשתי במהלך התואר. רמת הזמינות של ד"ר רונית חנני, לא מובנת מאליו, היא ליוותה אותי לאורך כל הפרק המעשי בקורס, וחשוב לי שהדבר יעבור הלאה ברמת סגל ההוראה של החוג... אני בשלהי התואר ומוכרח לציין שקורסים בדומה לקורס הנ""ל עושים חשק להמשיך וללמוד קורסים נוספים באקדמיה גם בעתיד
 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
לראש הדף