מאמר חדש מאת אודי זומר, אביתר מתניה וניר חסיד בכתב העת Political Science
אודי זומר ואביתר מתניה בשיתוף עם הפוסט-דוק ניר חסיד מביה״ס למדע המדינה פרסמו החודש מאמר פורץ דרך בכתב העת Political Science. המאמר מנתח את השינויים מרחיקי הלכת שחלו בעידן הסייבר במושג ״ביטחון לאומי״. אחד השינויים המרכזיים מתבטא במרכזיותן של חברות פרטיות, אלה ענקיות הטכנולוגיה, בעיצובו ובקיומו של מימד הביטחון הלאומי, שמקובל היה לחשוב עליו כנחלתה הבלעדית של המדינה. מצורף לינק לסרטון יוטיוב המתאר את המאמר וכן המאמר עצמו ולינק למאמר באתר כתב העת.
The rise of companies in the cyber era and the pursuant shift in national security