שלומית פרי

מנהל הספרייה בספריית מדעי החברה וניהול
ספריית מדעי החברה וניהול מנהל הספרייה
ניווט מהיר:
שלומית פרי
טלפון פנימי: 03-6405209
טלפון נוסף: 03-6409528
פקס: 03-6407840
משרד: ספרית חברה

קורות חיים

שלומית פרי מנהלת את הספרייה למדעי החברה ולניהול  משנת 2009.

 

בוגרת לימודי תואר ראשון בהיסטוריה כללית ובהיסטוריה של עם ישראל (בהצטיינות) באוניברסיטת חיפה, ומוסמכת האוניברסיטה העברית (בהצטיינות) בלימודי מידע. 

 

בשנים 1990- 2009  שימשה בתפקידים שונים בספרייה למדעי החברה ולניהול, בדגש על הקמה וניהול מערכת מאגרי מידע ממוחשבים, וכן קידום וניהול מערכת שירותי ההדרכה והייעוץ לקהלי הספרייה, חוקרים וסטודנטים.  כמו כן כיהנה בתפקידים מקצועיים רבים ברמה הארצית, ובהם יו"ר ועדת הייעץ הארצית של הספריות האוניברסיטאיות,  וחברה  בוועדת סל רכש מאגרי המידע במלמ"ד (המרכז לרכש מאגרים דיגיטליים).

 

שלומית פעילה מאוד בעולם המידע האקדמי בארץ, ומייצגת את אוניברסיטת תל-אביב בוועדה המתמדת של מנהלי הספריות האוניברסיטאיות  ובוועדת ההיגוי של  מלמ"ד (המרכז לרכש מאגרים דיגיטליים).  כמו כן היא חברה בדירקטוריון הספרייה הלאומית, ובשנים האחרונות  היא חברה פעילה בצוות התוכן של כנס "אינפומידע", כנס המידע המוביל בישראל.

 

שלומית מרצה בכנסים מקצועיים רבים בנושאי הספרייה האקדמית המתחדשת וניהול ספריות, וכן מייצגת את אוניברסיטת תל-אביב בכנסים מקצועיים בחו"ל.

 

שלומית מובילה, מאז כניסתה לתפקיד מנהלת הספרייה, מהפך בתפקידי הספרייה האקדמית המתחדשת.  במסגרת מהפך זה, בוצע בספרייה שיפוץ נרחב שתוצאותיו הן מרחבי עבודה ספרייתיים שונים ומגוונים, הנותנים מענה לצרכי הלימוד החדשים של הסטודנטים. כחלק ממהלך זה, שלומית הובילה וניהלה בשנת 2012 את איחוד ספריית ביה"ס לחינוך עם הספרייה למדעי החברה ולניהול.

 

שלומית נשואה לאמיר ואם לעומר ולניב. 

 

מנהלות הספרייה למדעי החברה, לניהול ולחינוך - מאז ועד היום >>

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
לראש הדף