מטרות העמותה

אנו רוצים לאחל הצלחה למחזור השלוש-עשר של תכנית התואר השני במדיניות ציבורית למנהלים באוניברסיטת תל אביב אשר  סיים בימים אלה את לימודיו.

 

לנוכח כמות הבוגרים לאורך השנים האחרונות, איכותם והרישות שלהם, אנו הקמנו את עמותת בוגרי התכנית במדיניות ציבורית למנהלים באוניברסיטת ת"א. 

כנס הפתיחה של העמותה התקיים ב-30/4/2015.

ותק התכנית ופריסת בוגריה בעמדות מפתח בעולם הציבורי והחברתי חברתי מקנים לה יוקרה וכלים ייחודיים, אשר יש להמשיך וליישם גם לאחר סיום הלימודים.  ארגון בוגרים חזק ומשמעותי המורכב מצירים מרכזיים בעולם הציבורי, החברתי והעסקי בישראל, יהווה כוח משמעותי בייצור תהליכים ושיתופי פעולה אישיים ומקצועיים.

 

ארגון הבוגרים נרשם כעמותה, אשר מטרותיה הן:

 

  • טיפוח רשת חברתית של בוגרים באמצעות שימוש ברשתות החברתיות, הפצת ניוזלטר ועוד, כדי ליצור קשרים עסקיים, ארגוניים, חברתיים, תעסוקתיים ושיתופי פעולה בין הבוגרים. בנוסף נייצר בסיס נתונים על מנת לאפשר לבוגרים תקשורת ישירה ועוד. 
  • יצירת רשת מחקרית ופלטפורמה להעשרה לעולם המקצועי של הבוגרים. במהלך השנה נקיים סדנאות, הרצאות ופעילויות שיותאמו במיוחד לצרכי הבוגרים.
  • הגברת  תחושת השייכות של הבוגרים לאוניברסיטת תל-אביב בכלל ולתכנית בפרט: הבוגרים יקחו חלק בועדות ההיגוי של התכנית וישתלבו כמרצים אורחים וכמובילי סיורים.

 


כיצד מצטרפים לעמותה?

כל מי שסיים את לימודיו בתכנית, קיבל תעודת מוסמך של אוניברסיטת תל-אביב ונרשם או אישר את פרטיו האישיים במאגר המידע של העמותה יירשם כחבר עמותה. 
מעבר לכך, נשמח מאד להתעדכן בהתקדמותכם המקצועית, ולקבל הערות והארות  לכתובת הבאה

 

 

להרשמה לעמותה לחץ כאן

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive