• ראשי
  • מערכת שעות

    סמ. מס' קורס שם קורס אופן הוראה יום משעה עד שעה חדר ובניין מרצים
    החוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה - תואר שני
    קורסי חובה
    קורסי תיאוריות למתקדמים
    א' 1041.4296.01 תיאוריות למתקדמים: אזרחות וחברה אזרחית שו"ת ב 10:00 12:00 ד"ר הרפז יוסי
    א' 1041.4277.01 תיאוריות למתקדמים: סוגיות תיאורטיות באנתרופולוגיה שו"ת ב 14:00 16:00 ד"ר פוראני חאלד
    א' 1041.4286.01 תיאוריות למתקדמים: סוגיות נבחרות בסוציולוגיה של ארגונים שו"ת ב 12:00 14:00 פרופ' קלב אלכסנדרה
    א' 1041.4297.01 תיאוריות למתקדמים: צדק ושוויון: תיאוריות פילוסופיות שיעור ג 12:00 14:00 פרופ' הד דוד
    ב' 1041.4263.01 תיאוריות למתקדמים: ריבוד ואי שוויון שו"ת ב 14:00 16:00 ד"ר ששון יצחק
    ב' 1041.4298.01 תיאוריות למתקדמים: What's Up באנתרופולוגיה: מגמות עכשוויות שו"ת ב 16:00 18:00 ד"ר וייס אריקה
    קורסי שיטות מחקר
    א' 1041.4223.01 לשדה וחזרה: מתודולוגיה אתנוגרפית שו"ת ב 10:00 12:00 פרופ' רבינוביץ דני
    א' 1041.4111.01 שיטות מחקר כמותיות למתקדמים: רגרסיה ליניארית ולוגיסטית שו"ת ג 14:00 16:00 פרופ' גורודזייסקי אנסטסיה
    ב' 1041.4224.01 דרכים לדעת: סדנה בשיטות מחקר איכותניות שו"ת ב 10:00 12:00 פרופ' הרצוג חנה
    ב' 1041.4293.01 הערכת פרוייקטים שו"ת ב 12:00 14:00 ד"ר ארזי טל
    ב' 1041.4258.01 מודלים היררכיים וניתוח מחקר אורך שו"ת ב 10:00 12:00 ד"ר ששון יצחק
    ב' 1041.4225.01 תכנון מחקר ארגוני בעידן הדיגיטאלי** שו"ת ב 09:00 12:00 ד"ר מרנץ ארז
  • תלמידים שלמדו את הקורס 'סוגיות מתודולוגיות
  • בחקר ארגונים' אינם רשאים ללמוד קורס זה
  • סדנת תזה לתלמידים במסלול עם תזה**
    א' 1041.4122.01 סדנת תזה סדנה ה 16:00 18:00 פרופ' גורודזייסקי אנסטסיה
    קורסי בחירה מהחוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה
    א' 1041.3593.01 אנתרופולוגיה דיגיטלית - תיאוריה ופרקטיקה שו"ת ב 14:00 16:00 ד"ר בן אלול אלעד
    א' 1041.3598.01 אקטיביזם 2.0 שו"ת ג 09:00 12:00 ד"ר קינן עומר
    ב' 1041.3597.01 Why Anthropology? Reading from the Ethnographic Canon שו"ת ב 16:00 18:30 ד"ר פוראני חאלד
    ב' 1041.3536.01 ביג דאטה למדעי החברה שו"ת ג 10:00 13:00 ד"ר ששון יצחק
    ב' 1041.3592.01 הסוציולוגיה של האטמוספירה: משבר האקלים בראי מדעי החברה שו"ת ב 09:00 12:00 פרופ' רבינוביץ דני
    ב' 1041.4320.01 מחשד למשמעות: היבטים תיאורטיים ומתודולוגיים** סדנה א 18:30 20:00 פרופ' מזרחי ניסים
  • הרישום יתבצע ע"י מזכירות החוג לאחר קבלת אישור המרצה
  • קורסי בחירה מחוגים אחרים
  • ב' 1036.4027.01 Topics in Citizenship: Migration, Ethnicity, Commodification שיעור ה 16:00 19:00 ד"ר הרפז יוסי
    ב' 0607.5429.01 גברים וגבריות בתרבות הפופולרית שיעור ג 10:00 12:00 205 רוזנברג ד"ר פדבה גלעד
    ב' 0607.5428.01 כשאת אומרת לא, למה את מתכוונת? תרבות אונס בישראל שיעור ה 18:00 20:00 002 רוזנברג ד"ר משעלי יעל
    ב' 0607.5101.01 תיאוריות מתקדמות: משפט וחברה שיעור ה 10:00 12:00 305 גילמן פרופ' דפנה הקר
  • מספר המקומות בקורסי חוגים אחרים מוגבל
  • סמינרים שנתיים**
  • יש ללמוד לפחות סמינר אחד מהחוג (סימול 1041)
  • א' 1041.3798.01 בין האסתטי והפוליטי בחברה הפלסטינית: מבט אתנוגרפי סמינר ב 10:00 12:00 ד"ר פוראני חאלד
    ב' 1041.3798.01 בין האסתטי והפוליטי בחברה הפלסטינית: מבט אתנוגרפי סמינר ב 12:00 14:00 426 נפתלי ד"ר פוראני חאלד
    א' 1041.4552.01 עיון במושג הליברליזם בתיאוריה ובפרקטיקה סמינר ה 18:00 20:00 פרופ' מזרחי ניסים
    ב' 1041.4552.01 עיון במושג הליברליזם בתיאוריה ובפרקטיקה סמינר ב 18:30 20:00 פרופ' מזרחי ניסים
    א' 1041.4551.01 קריאה בכתבי אלסדייר מקינטאייר סמינר ב 16:00 18:00 ד"ר פוראני חאלד
    ב' 1041.4551.01 קריאה בכתבי אלסדייר מקינטאייר סמינר ה 12:00 14:00 426 נפתלי ד"ר פוראני חאלד
    אב 1041.4526.01 פרקטיקום: ארגונים וארגוני שינוי חברתי סמינר ב 16:00 18:00 פרופ' קלב אלכסנדרה
    אב 1041.4129.01 סמינר מחלקתי ** סמינר ה 14:00 16:00 ד"ר קרבאל-טובי מיכל
  • הסמינר המחלקתי והסדנאות אינם נמנים במניין השעות לתואר
  • סדנאות מחקר - פרטים במערכת שעות תואר שלישי
  • סמינרים סמסטריאליים**
    א' 1041.4480.01 כתיבה, ייצוג והדילמה הפוסט-מודרנית באנתרופולוגיה סמינר א 16:00 20:00 פרופ' רבינוביץ דני
    א' 1036.4022.01 Attitudes Toward Immigrants סמינר ב 13:00 17:00 204 טרובוביץ פרופ' גורודזייסקי אנסטסיה
    ב' 1041.3812.01 ארגונים ואי שוויון חברתי סמינר ב 12:00 16:00 פרופ' קלב אלכסנדרה
    ב' 1041.4554.01 סופרים את עצמנו לדעת: כימות וידע חברתי סמינר ה 16:00 20:00 ד"ר קרבאל-טובי מיכל
    ד"ר ששון יצחק
    סמינרים מחוגים אחרים**
  • לנרשמים לסמינר שמחוץ לחוג- יש להקפיד להגיש עבודת סמינר
  • א' 0607.5313.01 משפחות טובות - דיון במגדר ובמשפחה סמינר ה 16:00 20:00 280 גילמן ד"ר להד כנרת
    א' 1031.3953.01 פרצופה של המדינה: כיצד מוסדות משפיעים על המשחק הפוליטי? סמינר ד 09:00 13:00 ד"ר שומר יעל
    ב' 0659.2462.01 ביולוגיה וחברה : "גזע ",לאום וגזענות במאה 20-21 ובמגפת הקורו סמינר א 16:00 20:00 א317 גילמן ד"ר סנאית גיסיס
    ב' 0607.5321.01 מגדר ורגשות סמינר ב 14:00 18:00 105 ווב ד"ר להד כנרת
    ב' 0672.4320.01 עבדות בעולם העתיק סמינר ה 12:00 14:00 א317 גילמן פרופ' רחל צלניק-אברמוביץ
  • מספר המקומות בקורסי חוגים אחרים מוגבל
  • ב' 0672.4320.01 עבדות בעולם העתיק סמינר ב 12:00 14:00 450 גילמן פרופ' רחל צלניק-אברמוביץ
    אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
    אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
    UI/UX Basch_Interactive