• ראשי
  • מערכת שעות

    סמ. מס' קורס שם קורס אופן הוראה יום משעה עד שעה חדר ובניין מרצים
    שנת הלימודים תשפא 2020-21
    שנה א' - אשכול מבואות
    א' 1041.1102.01 מבוא לסוציולוגיה שיעור ב 08:30 10:00 101 נפתלי פרופ' מזרחי ניסים
    א' 1041.1102.02 מבוא לסוציולוגיה תרגיל ב 10:00 12:00 110 נפתלי גב' וננסיה דבורה
    א' 1041.1102.03 מבוא לסוציולוגיה תרגיל ב 10:00 12:00 103 נפתלי גב' זלצברג ענת
    א' 1041.1102.04 מבוא לסוציולוגיה תרגיל ג 14:00 16:00 208 נפתלי גב' זלצברג ענת
    א' 1041.1102.05 מבוא לסוציולוגיה תרגיל ד 14:00 16:00 110 נפתלי מר תבל עופר
    א' 1041.1102.06 מבוא לסוציולוגיה תרגיל ד 16:00 18:00 103 נפתלי מר תבל עופר
    א' 1041.1102.07 מבוא לסוציולוגיה תרגיל ב 10:00 12:00 210 נפתלי גב' בורוכוביץ יעל
    א' 1041.1101.01 מבוא לאנתרופולוגיה שיעור ב 12:00 14:00 101 נפתלי ד"ר קרבאל-טובי מיכל
    א' 1041.1101.02 מבוא לאנתרופולוגיה שיעור ב 14:00 16:00 101 נפתלי ד"ר קרבאל-טובי מיכל
    א' 1041.1101.03 מבוא לאנתרופולוגיה תרגיל ב 14:00 16:00 204 נפתלי מר תבל עופר
    א' 1041.1101.04 מבוא לאנתרופולוגיה תרגיל ב 16:00 18:00 204 נפתלי מר זלצר זוביידה אוהד
    א' 1041.1101.05 מבוא לאנתרופולוגיה תרגיל ב 16:00 18:00 004 נפתלי מר תבל עופר
    א' 1041.1101.06 מבוא לאנתרופולוגיה תרגיל ג 16:00 18:00 004 נפתלי מר זלצר זוביידה אוהד
    א' 1041.1101.07 מבוא לאנתרופולוגיה תרגיל ד 14:00 16:00 103 נפתלי גב' חאג' יחיא אלאא
    א' 1041.1101.08 מבוא לאנתרופולוגיה תרגיל ג 16:00 18:00 מר שכטר אוריאל
    א' 1041.1105.01 מקורות היסטוריים ואינטלקטואליים של מדעי-החברה שיעור ה 10:00 13:00 201 נפתלי מר ותד לואי
    א' 1041.1105.02 מקורות היסטוריים ואינלקטואליים של מדעי-החברה תרגיל ה 09:00 10:00 גב' סארג'י מרח
    א' 1041.1105.03 מקורות היסטוריים ואינטלקטואליים של מדעי-החברה תרגיל ה 09:00 10:00 110 נפתלי גב' קדם אלונה
    א' 1041.1105.04 מקורות היסטוריים ואינטלקטואליים של מדעי-החברה תרגיל ה 13:00 14:00 110 נפתלי גב' סארג'י מרח
    א' 1041.1105.05 מקורות היסטוריים ואינטלקטואליים של מדעי-החברה תרגיל ה 13:00 14:00 201 נפתלי גב' קדם אלונה
    ב' 1041.1108.01 תיאוריות סוציולוגיות: מהתקופה הקלאסית ועד זמננו** שיעור ב 11:00 14:00 ד"ר קפלן רמי
    קבוצות תרגיל לתלמידי שנה א'
    ב' 1041.1108.02 תיאוריות סוציולוגיות: מהתקופה הקלאסית ועד זמננו תרגיל א 15:00 16:00 מר טננבאום אופיר
    ב' 1041.1108.03 תיאוריות סוציולוגיות: מהתקופה הקלאסית ועד זמננו תרגיל ב 10:00 11:00 מר טננבאום אופיר
    ב' 1041.1108.04 תיאוריות סוציולוגיות: מהתקופה הקלאסית ועד זמננו תרגיל ב 14:00 15:00 גב' זלצברג ענת
    ב' 1041.1108.05 תיאוריות סוציולוגיות: מהתקופה הקלאסית ועד זמננו תרגיל ב 15:00 16:00 גב' וננסיה דבורה
    קבוצות תרגיל לתלמידי שנה ב'
    ב' 1041.1108.06 תיאוריות סוציולוגיות: מהתקופה הקלאסית ועד זמננו תרגיל א 10:00 11:00 גב' רגב עתליה
    ב' 1041.1108.07 תיאוריות סוציולוגיות: מהתקופה הקלאסית ועד זמננו תרגיל א 11:00 12:00 גב' רגב עתליה
    ב' 1041.1108.08 תיאוריות סוציולוגיות: מהתקופה הקלאסית ועד זמננו תרגיל ב 10:00 11:00 גב' וננסיה דבורה
    ב' 1041.1108.09 תיאוריות סוציולוגיות: מהתקופה הקלאסית ועד זמננו תרגיל ב 10:00 11:00 גב' זלצברג ענת
  • לתלמידי שנה ב': קורס זה יחליף את הקורסים תיאוריות
  • סוציולוגיות קלאסיות (שנה ב') ובנות זמננו ( בשנה ג'). השעות
  • החסרות יושלמו מתוך קורסי תשתית ובחירה בהיקף 4 ש"ס
  • ב' 1041.1106.01 יסודות הכתיבה האקדמית ג 09:00 10:00 פרופ' גורודזייסקי אנסטסיה
    גב' גליקליך קרן
    אשכול קורסי שיטות מחקר - שנה א'
    ב' 1041.2209.01 יסודות המחקר החברתי שיעור ד 10:00 12:00 פרופ' גורודזייסקי אנסטסיה
    ב' 1009.1555.01 מבוא לסטטיסטיקה ולניתוח נתונים שיעור א 11:00 14:00 גב' ביתן (טליתמן) מיכל
    ב' 1009.1555.02 מבוא לסטטיסטיקה ולניתוח נתונים תרגיל ג 08:15 10:00 מר בסנציק ניר
    ב' 1009.1555.03 מבוא לסטטיסטיקה ולניתוח נתונים תרגיל ג 10:00 12:00 מר בסנציק ניר
    ב' 1009.1555.04 מבוא לסטטיסטיקה ולניתוח נתונים תרגיל ה 12:00 14:00 מ005 נפתלי גב' ארז גל
    ב' 1009.1555.06 מבוא לסטטיסטיקה ולניתוח נתונים שיעור ב 08:30 11:00 201 נפתלי גב' זסלבסקי אינה
    ב' 1009.1555.07 מבוא לסטטיסטיקה ולניתוח נתונים תרגיל ג 10:00 12:00 מ005 נפתלי גב' בן חמו מאי
    ב' 1009.1555.08 מבוא לסטטיסטיקה ולניתוח נתונים- תרגיל ג 14:00 16:00 318 נפתלי גב' בן חמו מאי
    ב' 1009.1555.09 מבוא לסטטיסטיקה ולניתוח נתונים תרגיל ה 08:00 10:00 318 נפתלי גב' ארז גל
    ב' 1009.1555.11 מבוא לסטטיסטיקה ולניתוח נתונים שיעור ג 12:00 15:00 201 נפתלי גב' זסלבסקי אינה
    ב' 1009.1555.12 מבוא לסטטיסטיקה ולניתוח נתונים תרגיל ד 12:00 14:00 גב' בן חמו מאי
    ב' 1009.1555.13 מבוא לסטטיסטיקה ולניתוח נתונים תרגיל ד 14:00 16:00 318 נפתלי מר בסנציק ניר
    ב' 1009.1555.14 מבוא לסטטיסטיקה ולניתוח נתונים תרגיל ה 10:00 12:00 318 נפתלי גב' ארז גל
    אשכול קורסי שיטות מחקר - שנה ב'
    א' 1041.3321.01 שיטות מחקר איכותניות שיעור ד 12:00 14:00 ד"ר בייקוביץ אביטל
    א' 1041.3321.02 שיטות מחקר איכותניות תרגיל ד 10:00 12:00 גב' אילת שבט
    א' 1041.3321.03 שיטות מחקר איכותניות תרגיל ד 14:00 16:00 גב' אילת שבט
    א' 1041.3321.04 שיטות מחקר איכותניות תרגיל ד 14:00 16:00 גב' רגב עתליה
    א' 1041.3389.01 שיטות מחקר כמותיות שיעור ב 10:00 12:00 פרופ' מנדל הדס
    א' 1041.3389.02 שיטות מחקר כמותיות תרגיל ב 12:00 14:00 מר וקנין חי
    א' 1041.3389.03 שיטות מחקר כמותיות תרגיל ב 12:00 14:00 גב' יופה דנה
    א' 1041.3389.04 שיטות מחקר כמותיות תרגיל ב 12:00 14:00 גב' כץ אלה
    א' 1041.3389.05 שיטות מחקר כמותיות תרגיל ב 12:00 14:00 מר קוטנר אייל
    ב' 1041.3389.06 שיטות מחקר כמותיות שיעור א 12:00 14:00 פרופ' מנדל הדס
    ב' 1041.3389.07 שיטות מחקר כמותיות תרגיל א 14:00 16:00 318 נפתלי מר וקנין חי
    ב' 1041.3389.08 שיטות מחקר כמותיות תרגיל א 14:00 16:00 302 א ספריה מדה"ח גב' יופה דנה
    ב' 1041.3389.09 שיטות מחקר כמותיות תרגיל א 14:00 16:00 315 נפתלי מר קוטנר אייל
    ב' 1041.3389.10 שיטות מחקר כמותיות תרגיל א 14:00 16:00 מ005 נפתלי מר קמה יאיר
    אשכול קורסי תיאוריות
    א' 1041.2290.01 תיאוריה באנתרופולוגיה** שו"ת ה 12:00 14:00 ד"ר פוראני חאלד
  • הקורס הינו חובה לתלמידי שנה ב', שהחלו לימודים בתש"ף
  • אשכול קורסי תשתית
    א' 1041.2608.01 ארגונים וחברה שו"ת א 12:00 15:00 פרופ' קלב אלכסנדרה
    א' 1041.2620.01 דת ואתנוגרפיה שו"ת ד 16:00 19:00 ד"ר קרבאל-טובי מיכל
    ב' 1041.2618.01 אוכלוסייה וחברה שו"ת ג 16:00 19:00 ד"ר ששון יצחק
    ב' 1041.2619.01 פוליטיקה ואתנוגרפיה שו"ת ה 12:00 14:30 ד"ר וייס אריקה
    ב' 1041.2614.01 רפואה וחברה שו"ת א 16:00 18:30 פרופ' מזרחי ניסים
    ב' 1041.3102.01 חברה בישראל** שיעור ד 14:00 17:00 ד"ר הרפז יוסי
  • קורס תשתית לתלמידים שהחלו בתשפ"א
  • קורס חובה שנה ג' לתלמידים שהחלו בתשע"ט.
  • תלמידים שהחלו בתש"ף ילמדו את הקורס בשנה ג' ללימודיהם-תשפ"ב
  • קורסי חובה לתלמידי שנה ג' (החלו בתשע"ט)
    א' 1041.3100.01 תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו שיעור ד 14:00 17:00 ד"ר שרון סמדר
    א' 1041.3100.02 תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו תרגיל ד 12:00 13:00 גב' שמש לירון
    א' 1041.3100.03 תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו תרגיל ד 13:00 14:00 גב' ציון רותם
    א' 1041.3100.04 תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו תרגיל ד 17:00 18:00 גב' ציון רותם
    א' 1041.3100.05 תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו תרגיל ד 17:00 18:00 גב' שמש לירון
    ב' 1041.3102.01 חברה בישראל** שיעור ד 14:00 17:00 ד"ר הרפז יוסי
  • קורס חובה לתלמידי שנה ג' (החלו בתשע"ט)
  • תלמידים שהחלו בתש"ף ילמדו את הקורס בשנה ג' ללימודיהם-תשפ"ב
  • אשכול קורסי בחירה
    קורסי החוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה
    א' 1041.3593.01 אנתרופולוגיה דיגיטלית - תיאוריה ופרקטיקה שו"ת ב 14:00 16:00 ד"ר בן אלול אלעד
    א' 1041.3529.01 אנתרופולוגיה של "תרבות אמריקאית" שו"ת ב 16:00 18:30 ד"ר וייס אריקה
    א' 1041.3598.01 אקטיביזם 2.0 שו"ת ג 09:00 12:00 ד"ר קינן עומר
    א' 1041.3594.01 מיהו יהודי: אנתרופולוגיה של שאלה פתוחה שו"ת ה 16:00 19:00 ד"ר קרבאל-טובי מיכל
    ב' 1041.3597.01 Why Anthropology? Reading from the Ethnographic Canon שו"ת ב 16:00 18:30 ד"ר פוראני חאלד
    ב' 1041.3536.01 ביג דאטה למדעי החברה שו"ת ג 10:00 13:00 ד"ר ששון יצחק
    ב' 1041.3592.01 הסוציולוגיה של האטמוספירה: משבר האקלים בראי מדעי החברה שו"ת ב 09:00 12:00 פרופ' רבינוביץ דני
    ב' 1041.3588.01 וואחד על אחד - חוויות חיים אחרות שו"ת ג 13:00 16:00 ד"ר שרון סמדר
    גב' דלאשה מייסלון
    ב' 1041.3596.01 חברה ותרבות ביפן שו"ת ג 16:00 19:00 פרופ' גולדשטין-גדעוני עפרה
    ב' 1041.3590.01 מדינת הלאום בעידן הגלובליזציה שו"ת ד 09:00 12:00 ד"ר הרפז יוסי
    קורסי בחירה מחוגים אחרים**
  • מספר המקומות בקורסי חוגים אחרים מוגבל
  • א' 1036.4002.01 Theories of International Migration שיעור ב 14:00 17:00 103 נפתלי ד"ר הרשקוביץ עדי
    א' 1883.0901.01 האתיקה של הביג דטה בעיר החכמה שיעור א 18:00 20:00 ד"ר פוריאן רונית
    א' 1883.0602.01 גאווה, נידוי ושינוי: החיים הלהט"ביים בעבר ובהווה שיעור ג 16:00 18:00 ד"ר עופר נורדהיימר נור
    א' 0608.1122.01 פמיניזמים, משפט וחברה בישראל שיעור ה 10:00 12:00 282 גילמן פרופ' דפנה הקר
    א' 0662.1962.01 תרבות וקוגניציה שיעור ב 10:00 12:00 282 גילמן ד"ר רונן סלמן צדקה
    ב' 1085.2651.01 The Net Generation: From Computer Games to Cellular Applicat שיעור ד 12:00 14:00 011 ברגלס ד"ר קמפף רונית
    ב' 1009.1103.01 Hope: Human Odyssey to Political Existentialism שו"ת ג 16:00 18:00 אולם זאב סגל גב' רותם מיכל
    פרופ' אבולוף אוריאל
  • הקורס מורכב משעתיים פרונטליות אחת לשבועיים ומשעתיים
  • מקוונות. סה"כ 4 ש"ס
  • ב' 1883.1003.01 בני ברק פינת רוטשילד: חרדים ושאינם חרדים בישראל שיעור ג 18:00 20:00 ד"ר סימה זלצברג
    ב' 1051.3414.01 גלובליזציה וארגונים: עבודה, תרבות וזהות שיעור ה 13:30 16:00 208 נפתלי ד"ר בייקוביץ אביטל
    ב' 0662.2119.01 הפילוסופיה של הטכנולוגיה שיעור ג 18:00 20:00 326 גילמן ד"ר גלית ולנר
    ב' 0662.2125.01 רשתות חברתיות? צרכנים? אזרחים? חלומות שבורים באינטרנט שיעור ג 16:00 18:00 282 גילמן ד"ר עופר נורדהיימר נור
    ב' 0662.3103.01 שיח דיגיטלי שיעור א 12:00 14:00 282 גילמן ד"ר וייסמן כרמל
    קורסי בחירה כלל פקולטטים**
    ייחשב במסגרת קורסי בחירה לתלמידים מתשפ"א בלבד
    א' 1009.1820.01 מבוא לפסיכולוגיה למדעי החברה** שו"ת ד 08:00 10:00 אולם זאב סגל ד"ר פלייסיג דידה
  • הקורס מורכב משעתיים פרונטליות ושעתיים מקוונות סה"כ 4 ש"ס
  • ב' 1009.1840.01 שיטת המשפט הישראלי שו"ת ג 10:00 14:00 שופט זמיר אבי
    ב' 1009.1102.01 כלכלה למדעי החברה שו"ת ב 14:00 16:00 105 נפתלי מר בן יהודה שלומי
    ב' 1009.1102.01 כלכלה למדעי החברה שו"ת ה 10:00 12:00 105 נפתלי מר בן יהודה שלומי
    אשכול מחקר - סמינרים
    סמינרים שנתיים
    א' 1041.3824.01 אנתרופולוגיה של המוסר סמינר ה 12:00 14:00 ד"ר וייס אריקה
    ב' 1041.3824.01 אנתרופולוגיה של המוסר סמינר ה 16:00 18:00 ד"ר וייס אריקה
    א' 1041.3798.01 בין האסתטי והפוליטי בחברה הפלסטינית: מבט אתנוגרפי סמינר ב 10:00 12:00 ד"ר פוראני חאלד
    ב' 1041.3798.01 בין האסתטי והפוליטי בחברה הפלסטינית: מבט אתנוגרפי סמינר ב 12:00 14:00 426 נפתלי ד"ר פוראני חאלד
    אב 0621.3390.01 היסטוריה ואנתרופולוגיה: לחפור בהווה סמינר ד 12:00 14:00 מקוון - פרופ' גדי אלגזי
    ד"ר קרבאל-טובי מיכל
    א' 1041.3830.01 סוציולוגיה של יזמות וחדשנות סמינר ד 10:00 12:00 ד"ר מרנץ ארז
    ב' 1041.3830.01 סוציולוגיה של יזמות וחדשנות סמינר ד 12:00 14:00 ד"ר מרנץ ארז
    סמינרים סמסטריאלים
    א' 1041.3796.01 היבטים סוציולוגיים של העדפה מתקנת סמינר א 11:00 15:00 פרופ' אלון סיגל
    א' 1041.4482.01 עין אנתרופולוגית על יפן העכשווית סמינר ב 12:00 16:00 פרופ' גולדשטין-גדעוני עפרה
    א' 1036.4022.01 Attitudes Toward Immigrants סמינר ב 13:00 17:00 204 טרובוביץ פרופ' גורודזייסקי אנסטסיה
    ב' 1041.3812.01 ארגונים ואי שוויון חברתי סמינר ב 12:00 16:00 פרופ' קלב אלכסנדרה
    ב' 1041.3829.01 הסוציולוגיה הסביבתית של הסכסוך הישראלי-ערבי סמינר א 16:00 19:30 420 נפתלי פרופ' רבינוביץ דני
    ב' 1041.4554.01 סופרים את עצמנו לדעת: כימות וידע חברתי סמינר ה 16:00 20:00 ד"ר קרבאל-טובי מיכל
    ד"ר ששון יצחק
    ב' 1041.3822.01 עולם בתנועה: סוגיות בחקר הגירה ופליטות סמינר א 12:00 16:00 פרופ' קמפ אדריאנה
    אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
    אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
    UI/UX Basch_Interactive