חובות תלמיד מחקר שלב ב'

בית הספר לכלכלה ע"ש איתן ברגלס

תואר שלישי

 

  1. להגיש לוועדה המלווה דו"ח ביניים כתוב לא יאוחר משנתיים לאחר אישור הצעת המחקר. מטרת הדו"ח ליידע את חברי הוועדה לגבי ההתקדמות בעבודת המחקר, או בעיות שעלו במהלך ביצוע העבודה.
  2. להשתתף באופן מלא בסדנת הדוקטורנטים ולהציג את המחקר פעם אחת בשנה לכל הפחות. להשתתף בסמינר המחלקתי ובסדנה אחת בתחום המחקר לפחות. להשלים קורסים עד להיקף של 12 ש"ס לפחות.
  3. על התלמיד להגיש את עבודת הדוקטורט תוך חמש שנים מהמועד שבו התקבל לשלב א'. כל חריגה מפרק זמן זה טעונה המלצת ועדת הפקולטה ואישור הוועדה האוניברסיטאית. משך הזמן המינימלי להגשת עבודת הדוקטור הוא שנה אחת מיום אישור תכנית המחקר, אלא אם כן המליצה ועדת הפקולטה אחרת והוועדה האוניברסיטאית אישרה ההמלצה.
  4. התלמיד יהיה רשאי, באישור המנחה וועדת תלמידי מחקר בפקולטה, לפרסם חלק ממחקרו תוך כדי ביצוע עבודת המחקר.
  5. עבודת הדוקטורט תוגש בשפה העברית ותכלול תקציר בשפה האנגלית, באורך של 5% מהיקפה. ועדת תלמידי מחקר בפקולטה רשאית לאשר הגשת עבודת הדוקטורט בשפה האנגלית. במקרה זה תכלול העבודה תקציר בשפה העברית, באורך של 5% מהיקפה.

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive