מערכת שעות סמסטר א'

סמ. מס' קורס שם קורס אופן הוראה יום משעה עד שעה חדר ובניין מרצים
החוג לתקשורת
סמסטר א'
שנה א' - קורסי חובה
א' 1085.1054.01 יסודות בחברת הרשת שיעור ב 14:00 16:00 201 נפתלי ד"ר שגב אלעד
א' 1085.1054.02 יסודות בחברת הרשת תרגיל ב 12:00 14:00 107 נפתלי גב' כהן טל
א' 1085.1054.03 יסודות בחברת הרשת תרגיל ג 12:00 14:00 גב' אבוקאי סיון
א' 1085.1054.04 יסודות בחברת הרשת תרגיל ד 08:30 10:00 107 נפתלי גב' כהן טל
א' 1085.1054.05 יסודות בחברת הרשת תרגיל ד 10:00 12:00 107 נפתלי גב' כהן טל
א' 1085.1054.30 יסודות בחברת הרשת תרגיל ב 10:00 12:00 107 נפתלי גב' כהן טל
  • תרגיל 30 מיועד למסלול חקר חברה דיגיטלית
  • א' 1085.1054.31 יסודות בחברת הרשת תרגיל ב 10:00 12:00 גב' חציר נועה
  • תרגיל 31 מיועד למסלול חקר חברה דיגיטלית
  • א' 1085.1050.01 מבוא למדעי התקשורת שיעור ב 16:00 18:00 פרופ' דור דניאל
    א' 1085.1050.02 מבוא למדעי התקשורת תרגיל ב 08:30 10:00 107 נפתלי גב' שפירו עדי
    א' 1085.1050.03 מבוא למדעי התקשורת תרגיל ד 12:00 14:00 גב' שפירו עדי
    א' 1085.1050.04 מבוא למדעי התקשורת תרגיל ד 12:00 14:00 גב' אבן נטע
    א' 1085.1050.05 מבוא למדעי התקשורת תרגיל ד 12:00 14:00 208 נפתלי גב' אבוקאי סיון
    א' 1085.1050.31 מבוא למדעי התקשורת תרגיל ד 14:00 16:00 גב' אבן נטע
  • תרגיל 31 מיועד למסלול חקר חברה דיגיטלית
  • א' 1085.1050.32 מבוא למדעי התקשורת תרגיל ד 14:00 16:00 גב' שפירו עדי
  • תרגיל 32 מיועד למסלול חקר חברה דיגיטלית
  • א' 1085.1050.29 מבוא למדעי התקשורת תרגיל ד 10:00 12:00 208 נפתלי גב' אבוקאי סיון
  • תרגיל 29 מיועד למסלול מנהיגות ומשאבי אנוש בלבד
  • סדנאות חובה
    א' 1085.1061.01 מבוא למקצועות התקשורת א' סדנה א 08:30 11:00 מר שפירא אסא
    א' 1085.1061.02 מבוא למקצועות התקשורת א' סדנה א 11:30 14:00 מר שפירא אסא
    א' 1085.1061.03 מבוא למקצועות התקשורת א' סדנה ג 08:30 11:00 מר שפירא אסא
    א' 1085.1061.04 מבוא למקצועות התקשורת א' סדנה ג 11:30 14:00 מר שפירא אסא
    א' 1085.1061.05 מבוא למקצועות התקשורת א' סדנה א 14:30 17:00 מר שפירא אסא
    א' 1085.1063.01 סדנת כתיבה יצירתית סדנה ד 08:30 10:00 207 נפתלי גב' ששון שירלי
    א' 1085.1063.02 סדנת כתיבה יצירתית סדנה ד 10:00 12:00 207 נפתלי גב' ששון שירלי
    א' 1085.1063.03 סדנת כתיבה יצירתית סדנה ד 16:00 18:00 207 נפתלי גב צוריאל הררי קרן
    א' 1085.1063.04 סדנת כתיבה יצירתית סדנה ה 08:30 10:00 207 נפתלי גב צוריאל הררי קרן
    א' 1085.1063.05 סדנת כתיבה יצירתית סדנה ה 10:00 12:00 207 נפתלי גב צוריאל הררי קרן
    א' 1085.1063.06 סדנת כתיבה יצירתית סדנה ה 08:30 10:00 107 נפתלי מר פרידמן ליאור
    שנה ב' - קורסי חובה כלל התלמידים
    א' 1085.2203.01 תורות ההשפעה שיעור ג 10:00 12:00 101 נפתלי גב' חציר נועה
    א' 1085.2204.01 מפת התקשורת שיעור ה 10:00 12:00 101 נפתלי ד"ר ברק-ברנדס סיגל
    א' 1085.1052.01 לחקור תקשורת שיעור ה 14:00 16:00 204 נפתלי ד"ר אשורי תמר
    א' 1085.1052.02 לחקור תקשורת תרגיל ג 08:30 10:00 גב' אפל נעמה
    שנה ב'/ג'- קורס התמחות שנתי
    אב 1085.2771.01 נורמות ופרקטיקות חדשותיות בסביבת המדיה החדשה שיעור ג 12:00 14:00 ד"ר בודנה סנדרין
  • קורס המשלב התנסות מעשית בהיקף של 120 שעות
  • הקורס הינו 2 ש"ס בחירה, 2 ש"ס סדנה
  • סדנת מחקר - שנה ב'
    א' 1085.6105.03 מחקרים שיווק סדנה ב 12:00 14:00 ד"ר שהם מירב
    שנה ב' - סדנאות מקצועות התקשורת/שנה ג'- סדנאות חברת הרשת
    א' 1085.2065.01 חיים ממבזק למבזק: תקשורת ספורט בעידן הרשתות החברתיות סדנה א 10:00 12:00 425 נפתלי מר זילברשטיין דניאל
    א' 1085.2089.01 משווקים שינוי התנהגותי סדנה א 12:00 14:00 ד"ר אורי אורן
    א' 1085.2070.01 כתבת טלוויזיה דוקומנטרית סדנה ב 08:30 10:00 מר וייס אריק
    א' 1085.2061.01 עיתונות דיגיטלית סדנה ד 08:30 10:00 203 נפתלי מר גל ארנון
    א' 1085.2094.01 ניהול קהילות ומדיה חברתית סדנה ד 10:00 12:00 גב' וינר יעל
    א' 1085.2079.01 תכנון אסטרטגיה וניהול משברים במרחב הדיגיטלי סדנה ד 12:00 14:00 103 נפתלי מר גנקין יורי
    א' 1085.2093.01 עיתונות בכלים ויזואליים סדנה ד 14:00 16:00 מר ברנשטיין עמית
    א' 1085.2082.01 פלנינג ואסטרטגיה סדנה ה 08:30 10:00 206 נפתלי מר חן טל
    א' 1085.2086.01 מובייל ג'ורנליזם: ערוץ תקשורת בכף היד. סדנה ה 12:00 14:00 204 נפתלי מר רוזנברג ליאון
    שנה ג'- פרוייקט שטח- הקבץ מקצועות התקשורת
    א' 1085.3146.01 מאסטר קלאס תכנון וניהול מדיה בעולם דיגיטלי סמינר ג 08:30 11:00 גב' דסטיאקוב יולי
    א' 1085.3143.01 מאסטר קלאס בין יחסי ציבור לדיגיטל- כלים יישומיים בתקשורת שיו סמינר ד 12:00 15:00 203 נפתלי גב' יודוביץ' דפנה
    שנה ג'- סמינר מחקר- כל הסטודנטים
    א' 1085.3132.01 מאחורי הכותרות סמינר ה 12:00 15:00 419 נפתלי פרופ' דור דניאל
    א' 1085.2774.01 תשתיות ופלטפורמות - נראות ונחיצות בחברה דיגיטלית סמינר א 10:00 13:00 ד"ר גקר אלכס
    שנה ג'- קורסי בחירה שנתיים
    אב 1085.4441.01 הדרכת הדימיון:השפה כטכנולוגיית תקשורת שיעור ב 12:00 14:00 208 נפתלי פרופ' דור דניאל
    אב 1085.2650.01 שיווק חברתי לקידום נושאים חברתיים שיעור ג 16:00 18:00 פרופ' גוטמן נורית
    שנה ג'-קורסי בחירה- כלל התלמידים
    א' 1085.2779.01 ניהול משברים שיעור ב 10:00 12:00 ד"ר בר נוי אביב
    א' 1085.2667.01 שמועות, פייק ניוז ותיאוריות קונספירציה בעידן הרשתות החברתיות שיעור ג 09:00 12:00 ד"ר בודנה סנדרין
    א' 1085.2776.01 מיתוג פוליטי בעידן הרשתות החברתיות שיעור ג 13:00 15:00 מר מנור אילן
    א' 1085.2653.01 מידע אישי בעידן דיגיטלי - אפשרויות וסיכונים שיעור ד 12:00 14:00 425 נפתלי ד"ר אשורי תמר
    א' 1085.2772.01 "בוט היא לא מילה גסה":שימוש בבינה מלאכותית בתהליכי תקשורת עם שיעור ד 15:00 17:00 מר סטולרו נתן
    א' 1085.2651.01 The Net Generation: From Computer Games to Cellular Applicat שיעור ד 10:00 12:00 ד"ר קמפף רונית
  • הקורס יינתן באנגלית
  • א' 1085.2781.01 דאטה כתקשורת, תקשורת כדאטה שיעור ה 12:00 14:00 ד"ר אשורי תמר
    א' 1085.2773.01 תקשורת קוסמופוליטית? סיקור מגפות, אקלים, פליטים ואתגרים פלנט שיעור ה 12:00 15:00 פרופ' בורדון ז'רום
    שנה ג'- קורסי בחירה מחוגים אחרים
    א' 0608.3607.01 תקשורת, אקטיביזם ורב תרבותיות - מבט פמיניסטי שיעור ד 08:00 10:00 281 גילמן גב' אסתי רידר אינדורסקי
    א' 1036.4002.01 Theories of International Migration שיעור ב 09:00 12:00 206 נפתלי גב' לוי נטלי
  • הקורס ניתן באנגלית
  • א' 1041.3598.01 אקטיביזם 2.0 שו"ת ד 16:00 19:00 ד"ר קינן עומר
    א' 0662.2227.01 לאלוהים לחץ כאן: דת בעידן הדיגיטלי והטכנולוגיה כדת מודרנית שיעור א 16:00 18:00 326 גילמן ד"ר וייסמן כרמל
    א' 0662.1962.01 תרבות וקוגניציה שיעור ב 10:00 12:00 280 גילמן ד"ר רונן סלמן צדקה
    א' 0662.1109.01 מיתולוגיה ואגדות - אז והיום שיעור ג 12:00 14:00 280 גילמן ד"ר חנה לבנת
    א' 0662.1035.01 ידע, כוח, וחירות בעידן האינפורמציה: מבוא לתרבות דיגיטלית שיעור ד 10:00 12:00 326 גילמן ד"ר תומר ששונקין עפרון
    א' 0662.1965.01 פוסט פורנוגרפיה ברשת: מין, אהבה וזהות דיגיטליים שיעור ד 16:00 18:00 326 גילמן ד"ר עופר נורדהיימר נור
    א' 1041.2619.01 Politics and Ethnography שו"ת ד 16:00 18:30 ד"ר וייס אריקה
    א' 0608.1005.01 ביקורת תרבות מפרספקטיבות פמיניסטיות שיעור ה 16:00 18:00 001 ווב ד"ר להד כנרת
    א' 0607.5430.01 מוציאות את הכביסה השחורה: יצירה מזרחית, פמיניזם מזרחי שיעור ב 18:00 20:00 זום - ד"ר משעלי יעל
    א' 0607.5402.01 חיות בסרט שיעור ה 10:00 12:00 279 גילמן ד"ר רוני הלפרן
    אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
    אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
    UI/UX Basch_Interactive